Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TERMÍNY A TÉMATA

 

MILÍ ZÁJEMCI,

POKUD MÁTE SVÉ VLASTNÍ TÉMA, RÁDA JEJ DO KONSTELACE POSTAVÍM. NENÍ TŘEBA SE STRIKTNĚ DRŽET MNOU NAVRŽENÝCH TÉMAT. PŘI RITUÁLECH NELZE MĚNIT TÉMA, ALE LZE POSTAVIT KONSTELACI, POUZE ALE JEDNU, PROTOŽE JE DELŠÍ, TAKŽE KDO DŘÍV PŘIJDE... :-) CENA JE STEJNĚ JAKO U OSTATNÍCH KONSTELACÍ 1 000 KČ OPROTI RITUÁLU (800 KČ) VHLEDEM K VĚTŠÍ ČASOVÉ NÁROČNOSTI.

REZERVUJTE SI PROSÍM SVÉ MÍSTO ZAPLACENÍM ZÁLOHY VČAS (NENÍ-LI PŘÍMO U AKCE UVEDENO JINAK), TEDY V DEN PŘIHLÁŠENÍ MAILEM, JINAK REZERVACE PROPADÁ, POPŘ. JE POSKYTNUTA DALŠÍMU ZÁJEMCI.  ZÁLOHA JE VRATNÁ POUZE V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO DŮVODU VAŠÍ NEÚČASTI (NAPŘ. NEMOC), A TO POUZE POKUD DÁTE VĚDĚT 7 DNŮ NEBO VÍCE DO ZAČÁTKU AKCE.

 

KAŽDÝ SE PROSÍM HLASTE SÁM ZA SEBE, NEPŘEBÍREJTE ODPOVĚDNOST ZA DRUHÉ TÍM, ŽE JE PŘIHLÁSÍTE.

DĚKUJI ZA VAŠI DŮVĚRU A TĚŠÍM SE NA SPOLEČNÉ CHVÍLE PŘI TÉTO JEDINEČNÉ TERAPII A SDÍLENÍ,

ARMEN

ŽENA ŠAMANKA - konstelace v Pardubicích

 

KDY: 29.4. 2018 od 11h do postavení obj. konstelací, ale max. do 15h, s malou pauzou na občerstvení

KDE: Duhové zvonky, Klášterní 54 (vrata č. 124, nad antikvariátem v 1.patře), Pardubice

 

PŘIHLÁŠKY: pouze e-mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz (přihlašujte se prosím každý sám za sebe)
 

CENA: 1000 Kč za vlastní konstelaci (zálohu 500 Kč na účet 670100-2207563299/6210 prosím pro rezervaci místa poslat hned po potvrzení volného místa. Pokud nepřijde platba ani potvrz.o odeslání platby do 3 dnů, rezervace bude nabídnuta dál)

             500 Kč za účast bez vlast.konst. (platba 10 dnů předem na účet 670100-2207563299/6210)

 

ŽENA ŠAMANKA je nezbytnou součástí každé terapie. Ano, je to ta, co musí ustát nedůvěru, protože vidí dál, je to ona, co se má naučit trpělivosti a své vize předávat tak, aby byly pochopeny a riskovat, že i tak budou odmítnuty a ustát to. Je to ta naše část, co cítí, vnímá každým pórem těla a často někde uvnitř dopředu ví, protože má otevřenou intuici. Vlastně JE to naše intuice.

Tuto vn.vědmu má každý z nás a protože je čas se k ní znát, vypisuju konstelace s tímto tématem  v mých oblíbených Pardubicích. To město mě tak inspiruje, že i když tedy hodina a půl čekání na zdejším nádraží není v zimě med, tak jsem to téma tam "vyseděla", přišlo tam ono lup! a pak husina jako štempl a je zcela jasné, kudy vede cesta. Vede k otevření se těmto schopnostem, v dnešní době už beze strachu z potrestání či obvinění z nepříčetnosti nebo "zlých kouzel".

Těším se na všechny, co se chtějí otevřít své vlastní intuici, podívat se i na tu část sebe samého, co šamanství ze strachu blokuje a přitom není vůbec potřeba mít ambice stát se terapeutem, je to přirozená kvalita každodennosti. Léčitelka, co vycítí, jaké léčení upřednostnit, je otevřená inspiraci a nápadům, kam kdy jít, s kým být, prostě výčet by byl nekonečný.

S sebou si vezměte svačinu, pití je k zakoupení ve studiu.

Armen

POSVÁTNÝ RITUÁL ČIŠTĚNÍ ČAKER + AUT. KRESBA v Pardubicích

 

KDY: 17.6. 2018 od 11h, s malou pauzou na občerstvení. Předpokl. konec v 15h, max do 16h dle účasti

KDE: Duhové zvonky, Klášterní 54 (vrata č. 124, nad antikvariátem v 1.patře), Pardubice

 

PŘIHLÁŠKY: pouze e-mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz (přihlašujte se prosím každý sám za sebe)

VSTUPNÉ: 1 000 Kč (zálohu 500 Kč na účet 670100-2207563299/6210 prosím pro rezervaci místa poslat hned po potvrzení volného místa. Pokud nepřijde platba ani potvrz.o odeslání platby do 3 dnů, místo bude nabídnuto dál)

 

Inspirace na tento nový druh rituálu mi přišla na silovém místě na kopci v Rajhradicích, kterému my místní přezdíváme Babylon, a kde se nalézá pohřebiště z 9. století dýchající silnou energií uctívání předků. Ptala jsem se co dál, co teď, co je třeba v Pardubicích nejvíc... Každoročně sem chodím na jaře na bylinky a hlavně se spojovat se zemí, s přírodou. Jsem ráda, že tentokrát můžou Rajhradice vrátit inspiraci Pardubicím, kde čerpám pro terapie při každé návštěvě a vzniká tak spojenectví mezi místy, kde se terapeuticky pracuje.

Cítím vděčnost za tuto zcela konkrétní podobu semináře, který nebude jako ty ostatní konstelační, ale začne meditací na otevírání (přípravu) čaker pro hlubší práci, pak se spojíme s těmito centry pomocí aut. intuitivní kresby a celý proces završíme samotným rituálem. Bude se jednat o spodní čakry první až čtvrtou, která je mostem mezi dolními a horními čakrami.  Tyto jsou totiž ponejvíce emočně zatíženy, proto bude třeba celý čas se soustředit sem. V pokračování semináře na podzim v případě zájmu se budeme věnovat zbylým 3 čakrám, ale začneme oživením té srdeční, být na srdci co nejvíce je stěžejní.

S sebou si prosím vezměte několik papírů A4, pastelky (i voskovky jsou fajn), tvrdou podložku pod papír, oblíbený kámen k nabíjení energií a svačinu. Pití je k zakoupení na místě.

Velmi se těším na sdílení tohoto nového rituálu s vámi,

Armen

 

TOPlist