Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

KONSTELACE A RITUÁLY

 

MILÍ ZÁJEMCI,

POKUD MÁTE SVÉ VLASTNÍ TÉMA, RÁDA JEJ DO KONSTELACE POSTAVÍM. NENÍ TŘEBA SE STRIKTNĚ DRŽET MNOU NAVRŽENÝCH TÉMAT. PŘI RITUÁLECH NELZE MĚNIT TÉMA, POKUD NENÍ VÝSLOVNĚ UVEDENO JINAK.

REZERVUJTE SI PROSÍM SVÉ MÍSTO ZAPLACENÍM ZÁLOHY VČAS, TEDY V DEN PŘIHLÁŠENÍ MAILEM, JINAK REZERVACE PROPADÁ, POPŘ. JE POSKYTNUTA DALŠÍMU ZÁJEMCI.  ZÁLOHA JE VRATNÁ POUZE V PŘÍPADĚ VÁŽNÉHO DŮVODU VAŠÍ NEÚČASTI (NAPŘ. NEMOC), A TO POUZE POKUD DÁTE VĚDĚT 7 DNŮ NEBO VÍCE DO ZAČÁTKU AKCE.

KAŽDÝ SE PROSÍM HLASTE SÁM ZA SEBE, NEPŘEBÍREJTE ODPOVĚDNOST ZA DRUHÉ TÍM, ŽE JE PŘIHLÁSÍTE.

DĚKUJI ZA VAŠI DŮVĚRU A TĚŠÍM SE NA SPOLEČNÉ CHVÍLE PŘI TÉTO JEDINEČNÉ TERAPII A SDÍLENÍ,

ARMEN

ŽENSKÉ PLYNUTÍ – RITUÁL V POSV. GEOMETRII v Rajhradicích

 

KDY: 13.11. 2018 od 18:00 do provedení všech rituálů (max. do 21:00)

KDE: Hlavní 21, Rajhradice (vchod zboku, výsuvná hnědá vrata s mým jménem)

PŘIHLÁŠKY: pouze na liptakova.kristyna@seznam.cz

 

PŘÍSPĚVEK: 600 Kč – částku prosím poslat k 1.11. na účet 670100-2207563299/6210 pro rezervaci místa (omezený počet míst)
 

V současné době je velmi potřebné vyrovnávat mužský princip, který byl dlouhou dobu v převaze, ženským principem – plynutím, citlivostí, bytím jen tak ... Zatím málo jako ženy věříme ve svou ženskou pasivní sílu, příliš vyhrnujeme rukávy, držíme kontrolu, nenecháme muže ujmout se jeho domény, např. v práci jako manažerky často využíváme mužskou energii a tím se vyčerpáváme.

Často bylo v historii ženství ponižováno, své udělala i výchova a naším úkolem je snažit se o rovnováhu – respekt k oběma polaritám (nikoli převahu jednoho, ale spolupráci).

Večer začneme očistnou aut. kresbou, následuje meditační terapie, malování obrázku na dané téma a na závěr samotný léčivý rituál v posvátné geometrii ženského principu.

S sebou si prosím vezměte oblíbený kámen k nabíjení energií (může být i ve šperku), pastelky n. voskovky, pár papírů A4, podložku pod papír. Pití je k dispozici na místě.

Pro sestavení obrazce posv.geometrie prosím navíc každý vezměte minimálně 10 kamenů, nemusí být krystaly, můžou být z řeky či zahrádky. Každý tak přispěje do společného díla a kameny pak budou nabité, hodí se pak rozeskládat doma, např. do květináčů, pro zvýšení vibrací energie.

 

Těším se na náš společný čas,

Kristýna Armen

 

 

TĚLO, CHRÁM BEZPEČÍ – posvátný rituál v Pardubicích

 

KDY A KDE: 9.12. 2018 od 11:00 do cca 15:00 nebo do provedení všech rituálů, s malou pauzou na občerstvení, ve studiu KŘÍDLA DUŠE, Třída Míru 65, Pardubice

PŘIHLÁŠKY: pouze e-mailem na liptakova.kristyna@seznam.cz

PŘÍSPĚVEK: 1000 Kč - zálohu 500 Kč na účet 670100-2207563299/6210 prosím pro rezervaci odešlete v den mého potvrzení volného místa

KAŽDÝ SE PROSÍM HLASTE SÁM ZA SEBE, NEPŘEBÍREJTE ODPOVĚDNOST ZA DRUHÉ TÍM, ŽE JE PŘIHLÁSÍTE.

 

 

Rituál začneme očistnou aut. kresbou, pokračujeme hlubokou meditační terapií zaměřenou na přijetí těla, a pak přejdeme k práci v posvátné geometrii, kde se setkáte s bloky první čakry, které je třeba prožít a pustit, abyste se mohli začít cítit ve svém těle lépe, radostněji. Celá práce je koncipována tak, aby se odlupovala zátěž z tohoto i min.životů.

Součástí budou I bioenergetická cvičení na rozproudění energie ve spodních čakrách, které bývají následkem traumatu přizavřené. Cvičení, cílená na zatuhlá místa, navrací živost skrz rozvibrování a postupné uvolňování traumatické znehybňující energie.

S sebou si prosím vezměte oblíbený kámen k nabíjení energií (může být i ve šperku), pastelky n. voskovky, pár papírů A4, podložku pod papír a svačinu. Pití je k dispozici na místě.

Pro sestavení obrazce posv.geometrie prosím navíc každý vezměte minimálně 10 kamenů, nemusí být krystaly, můžou být z řeky či zahrádky. Každý tak přispěje do společného díla a kameny pak budou nabité, hodí se pak rozeskládat doma, např. do květináčů, pro zvýšení vibrací energie.

 

Velmi se těším na sdílení tohoto nového rituálu s vámi,

Kristýna Armen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O METODÁCH

 

Systemické konstelace a konstelace traumatu jsou vhodnou metodou sebereflexe a skýtají možnost zjistit a přijmout pravdu, která tak dokáže člověka posunout či rozjasnit jeho situaci. Často sami nevíme, co za lekci se skrývá pod momentální situací a je vždy lepší jít pochopení naproti, než čekat, až se začneme cítit nepříjemně nebo se nevyřešené lekce somatizují.

Pracujeme s liniemi mužských i ženských předků, vnitřními přesvědčeními, s traumaty z dětství i rodu a leckdy se zároveň odhalí i zkušenost z minulého života, která touží být viděna a negativní energie vysvobozena.

Kdo není ochoten se seznamovat s potlačenými emocemi ve formě bolesti, zloby, smutku apod., není ještě připraven na životní změnu - je na každém klientovi, jak zodpovědně k celému procesu přistoupí.

 

Rituály jsou buď konstelačního charakteru, kdy se klient setkává tváří v tvář energii situace, kterou chce vyčistit od negativních nánosů a uctít nebo jsou na bázi vstupování do posvátného prostoru, příp. posvátné geometrie, která je navibrovaná záměrem očištění se/uzdravení.

 

 

 

Astro konstelace - když se jdete poradit za astrologem, on vám nastíní současnou situaci, předá informace a vše je na bázi komunikace, mluveného slova. Astro konstelace jsou pro ty, co chtějí nejen slyšet, ale i cítit a prožívat energie, které jim byly dány do vínku nebo k nim aktuálně přicházejí v podobě tranzitů planet. Konstelace pomáhá přijmout současné dění za pomocí prožiku i slova, jdou hlouběji a mají sílu urychlovat prozření.

Nahlédnu do vašich horoskopů a určíme, které planety mají pro vás to nejklíčovější poselství a obohacení a ty potom postavíme do konstelace. Pak už se jen planetami necháte vést a věci dít se.

Každý klient je sám zodpovědný za další objednání se a pokračování v terapiích/konstelacích, zvlášť pokud je upozorněn, že ke zpracování jeho potíží je třeba delší doby (což je naprosto běžné u všech traumat)

Přihlášením mailem souhlasíte s následujícím:

Účast na konstelacích/rituálech je dobrovolná. Účastník nese po celou dobu trvání programu za sebe a za
vše, co dělá, plnou odpovědnost. Pokyny lektora jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Účastník bere na vědomí, že může být v průběhu semináře vystaven  psychickému nebo emocionálnímu zatížení.

Seminář není náhražkou za lékařskou či psychiatrickou péči.

 

TOPlist